Manisa 1 Şubesi

EBS Alaşehir İş Yeri Temsilcileri Toplantısı Gerçekleştirdi

Eğitim-Bir-Sen Manisa Şubesi Alaşehir Temsilciliği İş Yeri Temsilcileri ile kahvaltıda bir araya geldi. Eğitim-Bir-Sen Manisa Şube Başkanı Mesut Öner ve Şube Yönetim Kurulu üyelerininde katıldığı toplantı sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti. 

Alaşehir'de son derece şeffaf ve yoğun katılımla gerçekleşen seçimlerde kendilerine gösterilen teveccühe teşekkür ederek sözlerine başlayan Eğitim-Bir-Sen Alaşehir İlçe Temsilcisi Mustafa Yılmaz," İlçemizde sendikal faaliyetlere başladık. Üyelerimizin bizden beklentilerini boşa çıkarmayacağız. Her zaman üyelerimizin yanında olarak, bizlere verilen emanetin hakkını yerine getireceğiz. Bizleri bugün yanlız bırakmayan siz değerli iş yeri temsilcilerimize, Şube Başkanımız Mesut Öner ve Yönetim Kurulu Üyelerine çok teşekkür ederim. "dedi.

Eğitim-Bir-Sen Alaşehir İlçe Temsilciliğine seçilen Mustafa Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun dilekleriyle söze başlayan Eğitim-Bir-Sen Manisa Şube Başkanı Mesut Öner, " Bugün günlerden Mehmet Akif İnan, Kurucu Genel Başkanımız şair, mütefekkir, dava adamı Mehmet Akif İnan'ı rahmetle anıyorum. Akif'in neslini yetiştirmek gibi büyük bir davanın sahibi olan siz kıymetli meslektaşlarımı ve dava arkadaşlarımı sevgiyle, hürmetle selamlıyorum. Yükümüz ağır, yolumuz uzun, yaptığımız sadece ücret sendikacılığı değil, aynı zamanda milli ve manevi değerlerimize sahip çıkacak nesillerin yetişmesini sağlayacak bir duruşun inşasıdır. 'Bir Bilenle, Bilge Nesil' bu duruşun temelini oluşturmaktadır. Verdiğiniz emek ve özveri için hepinize teşekkür ederim." şeklinde konuştu.

Toplantı iş yeri temsilcileri ile yapılan karşılıklı düşünce alış verişinden sonra sona erdi.