Manisa 1 Şubesi

Bir Olmak, Birliğimize Güç Katmak

Eğitim-Bir-Sen Salihli İlçe Temsilciliği  "Bir Olmak, Birliğimize Güç Katmak" temasıyla kahvaltı programı düzenledi. Yaklaşık 500 kişinin katıldığı, birlik ve beraberlik içerisinde tertip edilen kahvaltı programında Eğitim Bir-Sen İlçe Temsilciliğine geçtiğimiz ay seçilen Yıldırım ÖZKAN ve yönetim kurulu misafirlerle yakından ilgilendi.

Düzenlenen kahvaltı programına İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Tufan ÇELİK, İlçe Millî Müdürü İsa DİLEK, Ak Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk DİNÇ, Ak Parti Selendi İlçe Başkanı Şeref KAÇAR, Memur-Sen Konfederasyonu Sendika İlçe Temsilcileri, İlçe Millî Eğitim Şube Müdürleri Güven AKÇA, Yıldıray DEMİRTAŞ ve Şuayip SERBES, Selendi İlçe MEM Şube Müdürü Yüksel KANYILMAZ ve Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Eğitim Bir-Sen Salihli İlçe Temsilcisi Yıldırım ÖZKAN'ın açılış konuşması ile başlayan programda Ak Parti İlçe Başkanı Selçuk DİNÇ ve İlçe Millî Eğitim Müdürü İsa DİLEK de kısa birer konuşma yaptı. Sendikal kazanımların video gösterimlerinin yapıldığı kahvaltı programının sonunda ise emekliye ayrılan üyelere plaket takdimi yapıldı.