Avantajlı İndirimler Sunan İndirim Anlaşmalarımız.


| | |
| |

Türkiye’nin en büyük konfederasyonu olan Memur-Sen olarak bir yandan akademik çalışmalarla üyelerimizin bireysel kariyerlerini düşünüp onlara hizmet verirken, bir yandan da sosyal sendikacılık anlayışı gereği çeşitli firmalarla indirim protokolleri imzalayarak üyelerimize avantajlı hizmetler sunmaktayız.

 

 

Memur-Sen Manisa İl Temsilciliği olarak imzaladığımız üyelerimiz için avantajlı indirimler sunan indirim anlaşmalarımız:

 

 

1- Frida Su:

Memur-Sen üyeleri, Frida Su satışı yapılan toplam 8 bayi ’de 19 lt. damacana suyu 5,50 Tl. karşılığında indirimli alabileceklerdir.

2- Olimpiyat Spor:

Olimpiyat Spor ’da Memur-Sen üyeleri ve 1. Derece yakınlarına spor ürünlerinde (Spor ayakkabı, bot, terlik, eşofman takımı, spor aksesuarları) sezon ürünleri için %30 indirim uygulanacaktır.

3- Kaya A.Ş. :

Kaya A.Ş.’ye ait Şehzadeler, Akhisar, Kula, Kütahya ve Balıkesir’de bulunan toplam 5 akaryakıt istasyonunda akaryakıt ve LPG alımlarında %4 ve verilecek puan kartıyla elde edilecek %1 ile birlikte toplamda %5 indirim uygulanacaktır.

4- Umutlu Optik, Yeni Mesir Optik, Mesir Optik :

Sosyal Güvenlik Şemsiyesi dışında kalan markalı gözlük çerçeve ve camları için %35 indirim uygulanacaktır.

5- Özlem Saç Tasarım:

Bütün işlemlerde %25 indirim uygulanacaktır.

6- Fırat Kundura:

Sezon ürünlerinde %20, spor ürünlerinde %15, sezon sonu ürünlerinde %10 indirim uygulanacaktır.

7- EgeGöz Göz Dal Merkezi:

Memur-Sen Üyelerine ve bakmakla yükümlü oldukları aile fertlerine yasal muayene ücretlerinde %50 indirim yapılacaktır. Ek tetkiklerde ve ameliyatlarda yasa sınırlarından %25,ücretli/özel hasta statüsünde müracaatlarda hekimlik hizmetlerinde TTB asgari ücret tarifesi fiyatlarından %15 indirim uygulanacaktır.

8- Miniza Baby&Kids:

Bütün tekstil ürünlerinde %20, bebek mobilyası ve araç gereçlerinde %15,anne ve bebek bakım ürünlerinde %20 indirim uygulanacaktır.

9- İlkadım Açıköğretim Kursları Eğitim Yayın Özel Dershane İşletmeciliği:

Memur-Sen Üyeleri Kamu Personeli Seçme Sınavlarına Hazırlık (KPSS), Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavına Hazırlık (ALES), Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık (DGS), Yabancı Dil Sınavları Hazırlık (YDS), Açıköğretim Fakültesi (AÖF) ile Genel İngilizce Eğitim Kurslarından indirimli olarak faydalanabilecekler.

10- By Savcı Süitmen Giyim:

Sezon ürünlerinde %25, indirimli ürünlerde ise %15 indirim uygulanacaktır.

11- Şirinler Anaokulu:

Memur-Sen’e bağlı sendika üyeleri çocuklarını 2015-2016 Eğitim Öğretim yılında ilan edilen kayıt ücreti üzerinden servis ücreti de dâhil olmak üzere %25 indirimli olarak anaokuluna gönderebilecek.

12- Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. Manisa Şubesi:

Memur-Sen Üyelerine bireysel konut ve araç finansmanı işlemlerinde özel oranlar uygulanacaktır. Kiralık kasalar için üyelerden depozito ücreti alınmayacaktır. Üyelerden Bireysel Emeklilik Sistemi giriş aidatı, Hesap işletim ücreti, kredi kartı aidatı alınmayacaktır.

13- İpragaz-Birdağ Su ve Koru Su Manisa Bayii Önal Grup Ltd. Şti. :

Memur-Sen Üyelerine ev tipi 12 Kg'lık tüpgaz ürünlerinde tavsiye edilen KDV dâhil satış fiyatı üzerinden % 15, 19 Litre iadeli damacana su ürünlerinde firmanın belirlediği KDV dâhil satış fiyatından % 10 oranında indirim uygulanacaktır.

14- Özel Sekiz Eylül Hastanesi:

Memur-Sen Üyelerine ve bakmakla yükümlü oldukları aile fertlerine hastanenin günlük aktüel tarifesi üzerinden ayakta ve yatarak tedaviler için %20 indirim uygulanacaktır.

15- Grandmedical Hospital:

Memur-Sen Üyelerine ve bakmakla yükümlü oldukları aile fertlerine (Eş, Çocuk, Anne, Baba) hastaneye girişte alınan ücretler de dâhil olmak üzere ayakta ve yatarak tedaviler için %20 indirim uygulanacaktır.

16- Runway Kariyer Eğitim Kurumları:

      Memur-Sen Üyelerine tüm dil ve diğer mesleki eğitimlerde %30 indirim uygulanacaktır.

17- Adım Adım Ayakkabı:

     Memur-Sen Üyeleri ve 1. Derece yakınlarına sezon ürünlerinde %20 indirim uygulanacaktır.

18- Taylan Restautrant:

     Tüm ürünlerde %5 indirim uygulanacaktır.

19- Kanyon Cafe Restaurant:

     Tüm ürünlerde %10 indirim uygulanacaktır.

20- Sümer Satış Mağazası:

     Memur-Sen Üyelerine tüm ürünlerde %10 indirim uygulanacaktır. Ayrıca 2000 TL’ye kadar kefilsiz açık hesap         uygulanacaktır.

21- Mavera Eğitim Kurumları:

     Üye çocuklarına 2015-2016 Eğitim Öğretim yılında ilan edilen kayıt ücreti üzerinden %25 indirim                           uygulanacaktır. İndirim sadece eğitim ücretini kapsamaktadır.

22- Vaktel Spor:

     Vaktel Spor Lescon Yunusemre, Salihli ve Demirci Mağazalarından tüm ürünlerde %20, 2. ürün alımında %50       indirim uygulanacaktır.

23- Dry Cadde Kuru Temizleme:

       Dry Cadde Kuru Temizleme’de kuru temizleme, ütü, halı yıkama hizmetlerinde Memur-Sen Üyelerine özel              indirimli fiyatlar uygulanacaktır. 

24- Armine Giyim:

 

25- Twinup Araç Temizleme Merkezi:

      Araç detaylı iç temizlik ve boya koruma uygulamalarında %10, cam filmi uygulamalarında %5 indirim                   uygulanacaktır. Araç yıkama kampanyaya dâhil değildir.

 

Önemli Hatırlatma:İndirimlerden yararlanabilmek için üyelerimizin üyelik kartını göstermeleri gerekmektedir.

 

 

 

Top